Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
Türkiye Şeri Rukye Merkezi

Mezar Sihri Kabir Büyüsü

Reklam

Mezarlıklara gömülü büyü

Pek çok büyücü mezarlık alanına sihir ve sihir maddeleri koymayı tercih eder, çünkü bir yandan kentleşmeden uzak ve insanların az uğradığı yerlerdir , tesadüfen ya da bulmak için arama imkanı azdır ulaşmak zordur

Mezar cinleri, en tehlikeli cin türlerinden biridir ve çoğu zararlı cinlerdir. Sihirbazlar büyüleri mezarlıklara, bir ağacın altına ya da mezarların yanına gömmeye gayret eder , genelde  bulmaya çalışanların işini zorlaştırmak çıkarmalarını engellemek için mezarları kazıp içlerine gömerler.

Kefene konulan veya kefenle yapılmış büyü

Ölüm ve mezarlarla ilişkili bir başka sihir türü de, ya ölen kişinin cenazeye hazırlanması ve kefenlenmesi sırasında kefene sıkıştırılan kefene konulan sihirdir

Cenaze kefenleme işlemi sırasında, ölü kefenine sihir eklenir

Kefenle yapılan, yine mezarlıklara gömülen veya genel olarak yeraltına gömülen kefen beziyle ilgili bir sihir türü vardır.

Kefenden yapılan büyü çeşitleri içinde, bunların en kötüsü, ölülerin kefeninden yapılan “ölüm büyüsü” ve “hastalık büyüsüdür”. Ayrıca evlilik veya üreme ile ilgili “bir adamı bağlayan” bir sihir ve kefenlemeye yönelik sihir vardır.

“Yıkama sihri” ölü gusül suyu ve aletlerle yapılan sihir

Ölüm ve mezarlarla ilişkili bir başka sihir türü de genelde Arap dünyasının her yerinde yapılan ve Fas’ta buna “yıkama büyüsü” denilen bir büyü dür. Büyü yapmak için ölülerin gusül suyu ve yıkamada kullanılan  aletlerle yapılan sihirdir. Büyüde kullanılan en tehlikeli malzemeler arasında da ölü gusül suyu dur

Eşleri ayırmak, kısırlık büyüsü gibi sihirlerde kullanılır, yada bağlama sihirinde kullanılır böylece kocası karısına itaat eder ve eylemlerine asla karşı çıkmaz.

Büyüde ölü kefeninin kapatıldığı iğne, yıkandığı “sabun”, yıkanırken saçını düzeltmek için kullanılan tarak ve hatta ölülerin yıkanması sırasında düşen saçlar da sihir için kullanılabilir.

Ölü kemikleri ile büyü

Ölülerin kemikleri üzerine yazılan sihir, en etkili ve bilinen büyü türlerinden biridir ve büyücü, çalışması için ölü kemiklerin bir kısmına büyüler ve tılsımlar yazar  ardından büyüyü gömmek için kemikleri mezara geri gömer.

Bu sihir, getirme büyüsü ve intikam büyüsü dahil olmak üzere birçok amaç için kullanılır.

“Yahudi kemiğinin tütsüsü” olarak bilinen tütsü olarak ölen kişinin kemiklerinin kullanıldığı başka bir tür sihir de vardır.

ANKARA RUKYE İBRAHİM

İLETİŞİM: 0506 6226711

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ