Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
Türkiye Şeri Rukye Merkezi

Ümmet Rukye Gurubu Danışan Yorumları

Manevi sıkıntılarınız mı var? Daralıyor bunalıyor korkuyor musunuz? Sihre mi maruz kaldınız, Cin ifrit musallatı mı yaşıyorsunuz? Ailevi sebebini bilmediğiniz problemleriniz mi var? Psikiyatri ilaçları kullanıyor ama iyileşemiyor musunuz? Kötü rüyalar görüp korkutuluyor musunuz? Eşinizi kötü mü görüyorsunuz? Ani sebepsiz öfke yaşıyor kriz mi geçiriyorsunuz? Doktor doktor gezdiğiniz halde tahlilleriniz temiz çıktığı halde aşırı ağrılarınız mı var? Sürekli uyumak hiç bir şey yapmak istemiyor musunuz? Vesveseler takıntılarınız mı var? O halde grubumuza katılabilirsiniz. Gurubumuzda Kur’an ve Sünnete uygun okuma tedavisi yapılmaktadır. Peki nasıl?

Bu gurubta ne var neler yapılıyor? (Aşağıdaki danışanlarımızın yorum ve değerlendirmelerini okumayı unutmayın.)
İlkin kendi şeri rukye metodlarımızla rahatsızlığınızı tesbit ve teşhis ediyoruz. Ardından sizleri guruba alıyoruz. Ardından kabul ederseniz sizi Ümmet Rukye Gurubumuza alıyoruz. Gruba katılmak için whatsapp üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz, tıklayın..

Guruptakiler yani sizler için hazırlanan özel rukye programları ve okuma dosyaları ile sihirden büyüden hased nazar ve musallattan kurtulmak için hem kendiniz hem aileniz hem de ümmet rukye gurubunda bulunanlar ve ailelerinin her bir ferdi için okuma yapıyorsunuz. Aynı şekilde diğer danışanlarda hem size hem ailenize bahsedilen konularda okumalar yapıyorlar. Gurubun yöneticisi ve hocası Derviş Enes ise özel hazırlanmış okuma programları ve dosyalarıyla gurupta bulunan her bir ferde ailelerine ve ailelerinin her bir ferdine arapça okuma yapıyor. Yapılan okumalar tamamen Rukyeyi Şeriyye kapsamında sünnete uygun özel arapça bilen uzmanlardan destek alınarak hazırlanmış okumalardır.

Sihirbaz ve büyücülerin uzaktan yaptığı büyü ve sihirleri tesir ettiren Allah Subhanehu ve Teala, müminlerin ihlasla yönelerek; sihre, hasede, nazara, musallata maruz kalmış uzaktaki kimseler için yaptıkları dua ve okumaları;  hem kendileri hem de diğer müminler için yalnızca alemlerin Rabbi olan Allah’tan şifa isteyenlerin uzakta bulunan hatta başka ülkede bulunan müminler için yaptıkları okuma ve duaları da o hasta müminlere tesir ettirir, Allahu Zülcelal’in gücü herşeye yeter. Allah herşeye kadirdir. Yeter ki biz samimiyetle Rabbimizden isteyelim.

Başta Rukyeyi şeriyye metodlarımızla sizlerin durumlarını teşhis ediyoruz demiştik. Gurub hizmetini de üstte anlatmıştık. Hizmetimiz bunlarla sınırlı değil elbette. Düzenli bir şekilde rahatsızlığınızla alakalı hangi rukyeleri dinlemeniz gerekiyorsa onları sizinle paylaşıyoruz. Okumanız gerekenleri yapmanız gereken zikirleri sizlere veriyoruz. Bunu bazen şahsınıza özel siz şunu dinleyin şeklinde yaparken bazen de sihir hastaları bir kaç gün şu rukyeleri dinlesinler şeklinde gurupta genel bir şekilde paylaşarak yapıyoruz. Özelden takib yapıyoruz ama bu tabii sizin bizimle irtibatınızla da alakalı. Bazı danışanlarımız bizimle durumlarını paylaşıp hallerini anlatarak düzenli bir şekilde danışmanlık hizmetimizden faydalanırken bazıları ise faydalanamamaktadır.
Gruba katılmak için whatsapp üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz, tıklayın..
Psikolojik danışmanlık destek ve terapi ile rehberlik yapmaya çalışıyoruz. Bizlerle her türlü sıkıntınızı paylaşabiliyorsunuz. Yerine göre bitkisel destek ve kürler öneriyoruz. Ve gerektiğinde telefondanda rukye yapıyoruz.

Böyle bir gurubumuz var. Bunu artık biliyorsunuz. Peki insanlar aldıkları danışmanlık hizmetinden memmunlar mı, gurubumuzdan faydalanıyorlar mı? Bunu merak edenler için danışanlarımıza bu soruları sorduk. Sizleri onların yorum ve değerlendirmeleri ile başbaşa bırakıyoruz. Aşağıda….
(Gurubumuz aylık ücretli danışmanlık gurubudur)
Gruba katılmak için whatsapp üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz, tıklayın..

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ